Yeni bir kariyer planı oluşturmak, yeteneklerinize yenilerini eklemek veya çalışanlarınızın gelişimlerine yatırım yapmak gibi bir anlayış içerisindeyseniz, size yardım için biz buradayız. 

SMTS, uygulamalı eğitimler ve yüksek kalitede danışmanlık hizmetleri sağlanması konusunda uluslarası akreditasyona sahip bir firmadır.  Faaliyetlerimiz çok çeşitlidir, fakat tüm yaptıklarımızın özünde asıl önemli olan, konuların kavranılmasındaki etkinliğimiz  ve uzmanlığımızdır.

 

Tecrübeli uzmanlardan uygulamalı danışmanlık hizmeti

Yasaların her geçen gün daha komplike hale gelmesi ile, şirketlerin çözümlemesi gereken konuların sayısı da her geçen gün artıyor. Bu nedenle SMTS Türkiye olarak biz sağlık ve emniyet danışmanlığı üzerine çeşitli pratik ve esnek çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Her ne kadar sadece sağlık ve emniyet konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlıyor olsak ta, her projenin başlangıcında mutlaka detaylı bir değerlendirme yapılmakta ve doğru / sürdürülebilir sonuçlar hedeflenmektedir.

Mevcut bir proje içeriğindeki uygulamaların, proseslerin ve prosedürlerin değerlendirilmesi, bizim işimizi doğru biçimde yapabilmemiz için hayati önem taşımaktadır. Bu şekilde, çoğunlukla pek kullanışlı olmayan jenerik bir sistem kurmak yerine,  organizasyonunuz ve faaliyetleriniz için doğru aksiyon planlarını hayata geçirebilmemiz mümkün olmaktadır. 

 

İşinizi güçlendirmeniz için gerekli olan uzmanlık

Bizim yaklaşımımız farklıdır. Biz, firmaların emniyet konusunda, basitçe dışarıdan alacakları bir danışmanlık hizmetiyle bu sorumluluğu aktarmalarındansa, kendi ayakları üzerinde durmaları gerektiğine inanırız.   

Bizim yaptığımız sadece kutucukları doldurmak değildir. Biz sadece uzman danışmanlığımızı sunmakla kalmayıp, ayrıca her seviyede eğitimler ile kurum içi kabiliyetlerinizi arttırtmanıza yardım ediyoruz. Yani zaman geçtikçe müşterilerimiz çok güçlü sistemlere sahip oluyorlar ve bizim hizmetlerimize daha az ihtiyaç duyuyorlar.

Danışmanlık hizmetleri – Danışmanlarımız, genel şirket kültürlerini geliştirmeyi kendilerine amaç edinmiş firmalara destek vermektedirler.  Bizim hesaplı bütüncül yaklaşımımız, bu firmaların emniyet konusunda yüksek standartlara ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Uzun vadeli sözleşmeler – Belirli sözleşmeler doğrultusunda, uzun vadeli projeler için Sağlık & Emniyet danışmanları sağlayacak altyapımız mevcuttur.  Danışmanınız, vasıfları ve yetenekleri mevcut projeye uygun olacak şekilde belirlenmektedir.